Menu
../fortuna/

Ekstraklasa :: bukmacherskie typy ekspertów


Niemal każda osoba, która zaczyna obstawiać mecze zaczyna od piłki nożnej a zazwyczaj polskiej Ekstraklasy. To bardzo popularna dyscyplina sportowa, a w Polsce nie brak meczów polskiej ligi. Pytanie jednak brzmi czy warto? Typowanie Ekstraklasy polskiej ligi dla większości graczy nie należy do najłatwiejszych. Wielu z nich opiera się oczywiście na statystykach.

Oprócz tego mamy większy dostęp do obejrzenia danych meczów. Wydaje się zatem, że nie ma nic prostszego.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

A jednak… Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z typowaniem meczy polska liga jest zupełnie nieznana.

Dlaczego tak jest?

Biorąc pod uwagę owe statystki oraz aktualną formę danych zespołów uważamy, że obstawiany przez nas wynik jest niemal pewny. Oczywiście w zakładach bukmacherskich nie ma pewniaków, ale mówimy tu chociażby o większym prawdopodobieństwie.

Dla niektórych graczy polska liga jest nieprzewidywalna. Co prawda zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę piłkarską cieszą się dużym zainteresowanie. Obstawiamy owe mecze, ponieważ uważamy, ż posiadamy wystarczają wiedzę na temat danego spotkania.

Niestety w pod koniec meczy większości typerów ma nietęgi miny. Kursy zazwyczaj są bardzo kuszą, ponieważ same strony bukmacherskie nie do końca wiedzą czego można spodziewać się po naszej lidze. Znajdziemy oczywiście wiernych kibiców, którzy oglądają każdy mecz i widzą ciekawy kursy do obstawienia. Musimy jednak zauważyć, że to wszystko o czym teraz mówimy to tylko teoria. W praktyce bywa różnie. Nie jedna osoba typująca mecze już dawno odpuściła sobie polską ligę ze względu na jej nieprzewidywalność.

Fajnie jest kiedy wygrywamy po wysokich kursach, ale ta tendencja zmienia się, kiedy zaczynamy przegrywać.

 

Ekstraklasa u bukmacherów online

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę piłkarską są dostępne niemal u każdego bukmachera. Gorzej bywa już o gotowe typy z analizą. Tak naprawdę jeśli wchodzimy na zagraniczne serwisy to ciężko jest znaleźć typy na naszą polską ligę.

Czy jednak faktycznie ciężko o trafne typowanie polskiej ligi? Każdy gracz ma tutaj odmienne zdanie. Z pewnością nie można zrażać się jednym niepowodzeniem, ponieważ takie jest obstawianie meczów. Jeśli jednak po dokładnej analizie nadal nie potrafimy wygrywać to najlepiej jest sobie odpuścić naszą rodzimą ligę. Patrząc jednak na kursy jeśli chodzi o wygranie meczu to musimy stwierdzić, że są one imponujące. Musimy jednak pamiętać, że nie zawsze musimy przecież typować kto wygra mecz.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę piłkarską to mnóstwo innych opcji. Dlatego też warto podejrzeć inne statystyki. Jak już zostało wspomniane kursy na wygraną są dość wysokie, dlatego warto pokusić się także o typy z tzw. podpórką, czyli remisem. Kolejną częstą opcją są gole.

Zazwyczaj typ na ponad dwa gole to już ciekawy kurs do dubla czy trebla. Podsumowując, polska liga jest nieprzewidywalna.

Przeglądając nawet polskie fora bukmacherskie mało kiedy możemy przeglądać analizy, a obok nich „plusy”. Są przecież mecze o tzw. życie, a mimo wszystko w polskiej lidze często tego nie widać i wynik końcowy jest niespodzianka. Ale przecież te w polskiej lidze zdarzają się dość często.