Menu
../fortuna/

Dobre promocje bukmacherskie: Etotomania


Nieregularnie bukmacher Etoto wrzuca na skrzynki swoim obecnym użytkownikom bonusy (nie chodzi o promocje na start). Z tej przyczyny ETOTOMANIA to fajne zaskoczenie i fajna oferta dla typujących u tego krajowego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Dzisiaj na stronce www.etoto.pl formalnie zaczęła działać ETOTOMANIA, lojalnościowy program bonusowy dla grających oferujący możliwość awansu ma wyższy poziom i otrzymywanie raz po raz ciekawszych nagród.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Typujący mecze kolekcjonują punkty za ustawione kuponiki. U progu miesiąca wedle „widełek” przeskakują stopień wyżej oraz zwyczajnie zdobywają nastepne premie. Licznik punktów ciągle informuje grającego ile brakuje mu do lepszego poziomu przykładowo ZŁOTY, a ile do podtrzymania dotychczasowego przykładowo SREBRNY.
Oprócz tego także widzi grający jakie nagrody ich czekają w nadchodzącym tygodniu.

Im wyższy poziom w programie lojalnościowym buka Etoto tak cyklicznie zdołamy liczyć na doskonałe nagrody dla grającego.

Program zamienił wszystkie, do dziś dnia istniejące promocje u bukmachera na stronce z wyjątkiem oferty na start „Wymień 100 zł na 300 zł

Dużo informacji opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly