Menu
../fortuna/

Darmowe typy bukmacherskie na piłkę ręczną


Czy prognozowanie szczypiorniaka daje zarobić? Czy podane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to poprawne typy?

Od jakiegoś okresu niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom szczypiorniaka. Z uprzedniej siły, której przewodził Bogdan Wenta, zostało niedużo. Starczy zakomunikować, że na Mistrzostwa Europy, które zaczynają się już w czwartek 9 stycznia, „szczypiorniści” ledwo co się dostali. Tym samym również fani w Polsce nie są aż tak niezwykle z werwą nakręceni do najbliższych spotkań.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Morytko numerem jeden wśród strzelców?

Legalnie działający polski bukmacher BETFAN wrzucił na stronkę zakłady sportowe odnośnie kondycji Rodaków na Mistrzostwach Europy. Aktualnie zdołacie zaryzykować na to, kto będzie najlepszym napastnikiem i na to ile goli zaliczy / straci polska reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy u buka na początkowy zakład to wyrazistym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest jednym z trzech ambasadorów swojego zespołu.
Para innych to golkiper Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, jaki był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której wspominaliśmy na na samym początku tekstu.

Legalni bukmacherzy w Polsce raczej nie oczekują na godziwy występ „piłkarzy ręcznych”. Legalnie działający polski bukmacher BETFAN twierdzi, że Nasi są bez szans na przejście z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy plus Szwajcarzy.
Kolejność wskazanych drużyn nie jest losowa, jako że to właśnie tak winna wyglądać porządek na zamknięcie grupowych rozgrywek. Zawodnicy Patryka Rombela powinni w ocenie legalnego krajowego bukmachera zamykać tę stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo dobre przewidywania

W poprzednich testach przed turniejem nasi reprezentanci rozegrali 3 bezpośrednie spotkania, w jakich trzy przegrali. Nasi piłkarze byli słabsi od Hiszpanii, Portugalii i Rosji. Po tych ciosach selekcjoner reprezentacji zdecydował zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę plus prawego pomocnika Michała Szyby. Czy tenże ruch podziała motywująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak spostrzegacie, z przykrością muszę stwierdzić nie wróżymy sukcesu naszym piłkarzom na owym turnieju. Chcielibyśmy się oczywiście mylić w naszych przepowiedniach, ale doprawdy z trudem dostrzegać jakiegokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od meczu ze Słowenią. Następnie oczekuje ich mecz ze Szwajcarią 12 stycznia. A na końcu, po pozostałych dwóch dniach odpoczynku, kampanię w grupie F zakończą pojedynkiem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci ewidentnie dobrze pamiętają jak sami byli zafascynowani efektami reprezentacji Bogdana Wenty.
Rewelacyjnie by było odwołać się do tych spektakularnych czasów, w czasie jak byliśmy siłą piłki ręcznej. Zresztą, należy też podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Ostatecznie krajowa piłka ręczna przechodzi teraz wymianę pokoleń, dlatego też wypada nieco zaczekać na kolejne złote okresy polskich piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Przewidywany zwycięzca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Szwecja

Sprawdź gdzie obstawiać mecze Polaków na mistrzostwach …