Menu

Co to jest EKSPERT+


Legalnie działający bukmacher w sieci internet Fortuna.pl poszerza tegoroczną ofensywę produktową i co rusz rozszerza ofertę dla stawiających mecze on line.

Po powiększeniu zenitu wygranej na 1 kuponiku do 601 000 ZŁOTYCH – wdraża pozaplanowe udoskonalenie – EKSPERT+.

Rzeczona nowość pozwoli Grającym na podwyższenie osobistej wygranej – nawet do 33% a także na uzyskanie dodatku – nawet do pięć 000 ZŁOTYCH.

W następnej kolejności produkt EKSPERT+ to wersja zakładu wzajemnego 1×2, w jakim typujący zdoła wytypować od ośmiu do chociażby 20 meczów, przeważnie dotyczących pojedynków piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także innych rozgrywek kontynentalnych.
Jeżeli chodzi o właściwą ilości typów na kwicie zdoła on zyskać bonus do prawdopodobnej triumfu:

– 8 i 9 meczy na kwicie – bonus kursowy 1.11 (de facto – +11% do wygranej),
– 10 i 11 meczy na kwicie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 zdarzeń na kwicie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Ponadto, jeśli graczowi uda się wytypować właściwie jakiekolwiek wydarzenia, obojętnie na ich cyfry na kwicie, to do jego wygranej dopisuje się bonus pięć tysięcy ZŁOTYCH (do rozdziału między wszelkich typujących którzy trafią danego EKSPERTA+.

 

EKSPERT+

EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych przez Fortunę w toku listopadowej akcji „Produkt+”. W minionym tygodniu raportowaliśmy o powiększeniu zakresu wygranej na 1 kuponiku – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest dzisiaj najwyższą spodziewaną nagrodą w Polsce proponowaną przez legalnego bukmachera.

Na domiar tego mamy dla Was wspaniałe nowości, ponieważ w przyszłym tygodniu ukazana zostanie kolejna nowość na stronie www.fortuna.pl, wprowadzona z myślą o Typerach tego bukmachera internetowego.

Jeżeli nie posiadasz nadal konta gracza na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 10 LN za samo otwarcie konta (a także ponadto do 400 złotych za pierwszą wpłatę!
Więcej informacji pod tym odsyłaczem.