Menu
../fortuna/

400 PLN za gola w meczu Hiszpania – Francja


W nadchodzący wtorek odbędą się półfinały Euro 2024, a w tym dniu Hiszpania zmierzy się z Francją. Hiszpańska reprezentacja, zwana też La Furia Roja, zyskała coraz większą liczbę fanów dzięki świetnej grze na boisku. Z drugiej strony, Francuzi, mimo potężnego składu, mają trudności ze wskazywaniem swojej klasy na murawie. Dla nowych graczy przygotowano promocję, w ramach której polski legalny bukmacher płaci aż 400 złotych za zdobyty gol w meczu Hiszpania – Francja. Promocja ta jest dostępna dla osób, które otworzą konto z kodem VIPKOD.

Promocja

W nadchodzącym wtorku poznamy finalistę turnieju Euro 2024. Będzie to zwycięzca spotkania między Hiszpanią a Francją. Mimo że La Furia Roja jest faworytem tego pojedynku, eksperci uważają, że różnica pomiędzy drużynami będzie niewielka.

Krok po kroku: Jak skorzystać z promocji

  1. Zarejestruj się w Superbet z kodem bonusowym VIPKOD i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych na swoje konto
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO o wartości dokładnie 30 zł na mecz Hiszpania – Francja (łączny kurs kuponu musi wynosić minimum 2.00 i musi zostać rozliczony przed godziną 23:59 dnia 9 lipca)
  4. Jeśli w meczu Hiszpania – Francja padnie przynajmniej jedna bramka, otrzymasz freebet wartości 400 złotych w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania
  5. Freebet możesz wykorzystać w dowolny sposób!

Kto wygra?

Francuska reprezentacja na papierze wygląda imponująco, ale podczas Euro 2024 prezentuje jedynie ułamek swojego potencjału. Kilku graczy, takich jak Saliba, Maignan, Kounde czy Kante, zasługuje na wyróżnienie. Francuzi borykają się z problemami w ataku, ale dobry występ Dembele w meczu z Portugalią daje nadzieję na poprawę. Z kolei Hiszpania prezentuje znakomitą grę, a śledzenie jej występów na Euro 2024 sprawia przyjemność. Solidna defensywa, doskonały Simon, świetnie zrównoważony środek pola oraz groźne skrzydła w postaci Yamala i Williamsa wydają się być receptą na sukces. Czy faktycznie tak będzie? Jedno jest pewne – zapowiada się emocjonujące starcie!