Menu
../sts/

300 złotych za gola w meczu Holandia – Anglia


W środę poznamy drugiego finalistę Euro 2024. O prawo do gry w najbardziej wyczekiwanym spotkaniu turnieju zagrają Holandia i Anglia. Holendrzy spisują się całkiem dobrze podczas ME, czego nie można napisać o Anglii. Betfan przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się w Betfan.pl z kodem VIPKOD. Polski legalny bukmacher płaci 300 złotych za gola w meczu Holandia – Anglia.

Szczegóły promocji poniżej…

Kroki do skorzystania z promocji:

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: VIPKOD i zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Holandia – Anglia (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 10.07, godz. 23:59)
  4. Jeśli w starciu Holandia – Anglia padnie przynajmniej jeden gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł
  5. Freebetem grasz jak chcesz!

Rozpędzeni Holendrzy vs rozczarowujący faworyt

Holandia na Euro 2024 spisuje się bardzo dobrze. W szczególnie dobrej dyspozycji jest Cody Gakpo, który w każdym meczu w jakim grał, stanowił ogromne zagrożenie dla defensywy rywala. Oranje wierzą, że są w stanie wygrać turniej, ale w półfinale zmierzą się z nie byle kim, bo Anglią. Synowie Albionu przed turniejem byli faworytami do triumfu na Euro 2024, ale regularna słaba gra i przepchnięte awanse sprawiły, że stracili ten status na rzecz Hiszpanii.

Przypisy:,